DoubleTree by Hilton Royal Parc Soestduinen ligt in een bosrijke omgeving, naast golfbaan Soestduinen en op 20 minuten van het centrum van Amersfoort. Iedere ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar. In het restaurant kun je terecht voor lunch en diner. De gerechten die worden geserveerd zijn geïnspireerd op de Europese keuken, maar met een frisse en moderne twist. Een perfecte plek om te ontspannen is de Juno bar. De bar serveert koffie, thee en kleine snacks, maar ook kun je hier genieten van een goed glas wijn, een biertje of een cocktail. Tijden je verblijf kun je gebruik maken van de health club met spa, Turks stoombad en Zweedse sauna. Daarnaast is er een fitnessruimte en is er een zwembad in Romeinse stijl. De kamers zijn ondanks gerenoveerd en zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een kluisje, zithoek, een bureau en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer is uitgerust met een douche en/of bad, een wastafel, een föhn en een toilet.
**Ontdek bijzondere verhalen bij Kasteel de Haar**
Kasteel de Haar is het meest grote en luxueuze kasteel van Nederland! Het kasteel geeft een inkijkje in het leven van de familie van Zuylen in de 20ste eeuw. Ontdek en kom meer te weten over de prachtige kamers. Bewonder de ridderzaal, de bibliotheek, de balzaal, de eetzaal en alle andere prachtige kamers. Maak een prachtige wandeling door het park en de tuinen van het kasteel. Het park is ruim 55 hectare groot en heeft o.a. een rozentuin, de Romeinse tuin en het Grote Cour. Bezoek het hertenkamp en verdwaal in het doolhof.
**Utrechtse Heuvelrug, een gebied vol pracht en praal:**
Utrecht ligt aan de rand van De Utrechtse Heuvelrug. Het gebied strekt zich uit van Bilthoven tot aan plaatsen als Doorn en Amerongen. Het recreatiegebied rondom Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug heeft veel te bieden. Zowel op sportief gebied als voor ontspanning is er voldoende afwisseling. Zo is er in Amerongen een Tabaksmuseum en vindt je bij Rhenen het Ouwehands Dierenpark. In het Nationale Park Utrechtse Heuvelrug ligt het landgoed De Ruiterberg. Op De Heuvelrug bevinden zich veel eeuwenoude bossen met kastelen en buitenplaatsen. Ook de directe omgeving van het hotel is rijkelijk voorzien van prachtige bossen en buitenhuizen. Heide, graslanden, vennen en bossen wisselen elkaar af, een ideaal gebied om te wandelen en te fietsen!
Geniet van een voordelige vakantie naar Nederland in DoubleTree by Hilton Royal Parc Soestduinen
Voordelig op vakantie gaan naar Nederland dat doe je met een vakantie van Traveldeal. Met deze deals ben jij binnenkort onderweg naar een onvergetelijke vakantiebestemming. Boek vandaag nog jouw verblijf in DoubleTree by Hilton Royal Parc Soestduinen in Soestduinen, Utrecht
Dankzij de scherpe vakantie aanbiedingen van Traveldeal hoef je je geen zorgen te maken over je budget. Pak je koffers en laat jouw droomvakantie werkelijkheid worden.
Waar wacht je nog op? Grijp deze kans en boek jouw vakantie naar Nederland vandaag nog!