Verblijf 2, 3 of 4 dagen in een 4*-Van der Valk hotel in Sneek met Comfort en Waterzijde Kamers + balkon, ligbad & Nespresso

4/5
Van der Valk Hotel Sneek

Comfort Kamers + balkon, ligbad & Nespresso in 4*-Van der Valk Sneek

Vanaf € 50,72 p.p.

Van der Valk Hotel Sneek ligt vlak bij het gezellige centrum van de Friese stad Sneek. De kamers van Van der Valk Hotel Sneek zijn standaard voorzien van een balkon of terras, televisie, radio, telefoon, kluisje, gratis Wi-Fi en een badkamer met een bad en/of douche, toilet en een föhn. Je dag begint goed met een uitgebreid ontbijtbuffet in de ontbijtruimte van het hotel. ’s Middags en ’s avonds kun je genieten van heerlijke gerechten in het à la carte restaurant. Daarnaast beschikt Van der Valk Hotel Sneek over een bar-brasserie en een terras aan het water waar het met mooi weer goed toeven is. Je hebt de mogelijkheid om tegen betaling een fiets te huren bij de receptie en de auto kun je gratis parkeren.

**Kunstroute**
De Kunstroutes Sneek (wandelen, fietsen of varen) voeren je langs een aantal openbare kunstobjecten zoals beelden, muurplastieken, reliëfstenen, schilderingen of andere kunstuitingen. De routes zijn mobiel te volgen maar ook via een te printen plattegrond in pdf, met een beschrijving van de kunstwerken en kunstenaars (voor zover bekend).
Het bekijken van kunst in de openbare ruimte en buitenlucht laat je de omgeving eens met andere ogen bekijken. Bovendien kan de kunstroute op elk willekeurig tijdstip en alleen of in gezelschap gelopen, gefietst of gevaren worden.
**Citygame Sneek**
Ontdek Sneek met een interactieve citygame waar je met opdrachten en vragen op je telefoon kris kras door het centrum van Sneek wordt geleid en waarmee je punten verdiend.
Een erg leuk – coronaproof – uitje om met je gezin, familie of vrienden te doen (1-5 personen). Ben je met meer dan 5 personen, dan raden we je aan de groep op te splitsen in meerdere groepen. Het team met de meeste punten wint de citygame.
In deze gps gestuurde citygame ga je opdrachten doen dwars door Sneek en leer je meer over Sneek en de geschiedenis. In deze citygame ga je de strijd aan met Grutte Pier. Grutte Pier was een Friese volksheld waar je geen ruzie mee moest krijgen. Met zijn 2 meter lange zwaard maakte hij vele tegenstanders een kopje kleiner.
**Huur een E-chopper**
Ontdek Sneek en omgeving op een stoere, milieuvriendelijke manier door het huren van een E-Chopper. Tour een heerlijk stukje door de prachtige omgeving en laat u verrassen door al het moois wat Sneek en de omgeving te bieden heeft!

Geniet van een voordelige vakantie naar Nederland in Van der Valk Hotel Sneek

Voordelig op vakantie gaan naar Nederland dat doe je met een vakantie van Traveldeal. Met deze deals ben jij binnenkort onderweg naar een onvergetelijke vakantiebestemming. Boek vandaag nog jouw verblijf in Van der Valk Hotel Sneek in Sneek, Friesland

Dankzij de scherpe vakantie aanbiedingen van Traveldeal hoef je je geen zorgen te maken over je budget. Pak je koffers en laat jouw droomvakantie werkelijkheid worden.

Waar wacht je nog op? Grijp deze kans en boek jouw vakantie naar Nederland vandaag nog!

Scroll naar boven